Polca četri punkti kaldina Latvijas U-17 izlases uzvaru pār Krievijas valstsvienību

Uzvaru pirmajā pārbaudes mačā sestdien izcīnīja Latvijas U-17 valstsvienība, kas ar rezultātu 4:3 pagarinājumā uzvarēja Krievijas U-16 izlasi.

Spēles 42.minūtē Latvijas komanda atradās iedzinējos ar 1:3, taču atlikušā pamatlaika minūtēs mūsu hokejisti spēja panākt neizšķirtu un pagarinājumā svinēja panākumu.

Lielisku sniegumu Latvijas izlases rindās šajā mačā nodemonstrēja Rūdolfs Polcs, kurš guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Raivis Kristiāns Ansons un Jegors Mateiko iekrāja 1+1.

Vārtu guvēji: 1:0 Daniil Khristanov (Chibrikov) (7:39, vair.), 1:1 Raivis Kristiāns Ansons (Polcs) (17:55, vair.), 2:1 Vasiliy Ponomarev (Mukhamadullin, Khristanov) (35:54), 3:1 Marat Khnusnutdinov (Kuzmin, 31:37), 3:2 Rūdolfs Polcs (Ansons, Mateiko) (44:13, vair.), 3:3 Rūdolfs Polcs (59:10), 4:3 Jegors Mateiko (Polcs, Marcinkēvičs) (62:13).

Rītdien plkst.13:00 mūsu valstsvienība vēlreiz “Volvo ledus hallē” Rīgā spēkosies ar Krievijas izlasi.