Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
Mārupes HS - HS Rīga 2007 Arēna Rīga 17.12. 15:00
Venta 2002 - Pirāti Ventspils 17.12. 18:45
HK Olimp - HK Zemgale LLU INBOX.LV 18.12. 18:45
HK Kurbads - Prizma/IHS Kurbads ledus halle 18.12. 19:00
HK Dinaburga - HS Rīga Daugavpils 18.12. 19:00
HK MOGO - HK Liepāja Mogo 18.12. 19:15
HS Rīga 2003 - AKO/Mārupe HH Rīga 18.12. 19:15
Pārdaugava/Prizma - Venta 2002 Volvo SC 19.12. 16:00
Zemgale Juniors - DLSS Jelgava 19.12. 18:30
AKO/Mārupe - LSSS/HK Liepāja Liepāja 19.12. 18:30
HK Venta 2002 - DLSS 2010 Ventspils 20.12. 14:30
Talsu NSS/THK - Jūrmalas SS Talsi 21.12.
Kauno Baltu Ainiai - Mārupes HS Brocēni 21.12.
HS Rīga 2008 - Ogre Juniors HH Rīga 21.12. 10:30
BHC37 - Mārupes HS Tukums 21.12. 11:00
HS Rīga 2011 - Kauno Baltu Ainiai Tukums 21.12. 11:00
LSSS 2 - HS Rīga 2007/08 Liepāja 21.12. 11:45
Baltijas Vilki - Pārdaugava Tukums 21.12. 11:45
Zibeņi - Prizma/Pārdaugava Tukums 21.12. 11:45
HS Mogo 08 - HS Rīga 2009 Mogo 21.12. 12:45
HS Rīga 2011 - Mārupes HS Tukums 21.12. 12:45
HC Klaipeda - BHC37 Tukums 21.12. 12:45
Prizma/IHS - HK Zemgale LLU Volvo SC 21.12. 13:00
HS Rīga - HK MOGO HH Rīga 21.12. 13:00
DLSS - Kaunas/Klaipeda Daugavpils 21.12. 13:00
Baltie Vilki - LSSS INBOX.LV 21.12. 13:00
SLRA Vilnius - HS Mogo 07/08 Ozo 21.12. 13:00
Valmieras HK - LSSS Valmiera 21.12. 13:15
JLSS U-13 B - Prizma/Pārdaugava Jelgava 21.12. 13:15
Baltijas Vilki - LSSS Tukums 21.12. 13:30
Zibeņi - JLSS U-9 Tukums 21.12. 13:30
HK Liepāja - HK Kurbads Liepāja 21.12. 14:00
Daugava - JLSS Kurbads ledus halle 21.12. 14:15
Mārupes HS - JLSS U-13 A Mārupes Ledus Halle 21.12. 14:15
HS Rīga 2005 - Venta 2002 Mogo 21.12. 14:30
HC Klaipeda - Prizma/Pārdaugava Tukums 21.12. 14:30
Kauno Baltu Ainiai - JLSS U-9 Tukums 21.12. 14:30
DLSS - BHC 37 Daugavpils 21.12. 15:15
LSSS - Pārdaugava Tukums 21.12. 15:15
HC Klaipeda - HS Rīga 2010-1 HH Rīga 21.12. 15:30
Pārdaugava 08 - Baltie Vilki Volvo SC 21.12. 15:45
HK Tukums - HS Mogo 07 Tukums 21.12. 16:30
Pirāti - HK Ozolnieki/Tukums Mogo 21.12. 16:45
HC Klaipeda - DLSS Daugavpils 21.12. 17:00
HK Olimp - HK Dinaburga INBOX.LV 21.12. 17:30
IHS/Prizma - HS Rīga 2003 Volvo SC 21.12. 17:45
SHK L&L Gold - HC Hockey Stars Mārupes Ledus Halle 21.12. 18:30
Talsu NSS/THK - HK Venta 2002 Talsi 22.12.
BHC 37 - HS Rīga 2010-2 INBOX.LV 22.12.
Neman Grodno - Pārdaugava 06 22.12.
Prizma/Pārdaugava 06 - Kauno Baltu Ainiai Volvo SC 22.12. 10:00
HS Rīga 2010-1 - HC Klaipeda HH Rīga 22.12. 10:30
Kaunas/Klaipeda - DLSS Daugavpils 22.12. 10:30
Ogre Juniors - HS Kurbads Ogre 22.12. 12:00
MHK Rīga 11 - LSSS 2 HH Rīga 22.12. 12:00
Prizma/Pārdaugava U10 - Hockey Punks Volvo SC 22.12. 12:30
LSSS/HK Liepāja - HS Rīga 2003 Liepāja 22.12. 12:30
HS Mogo 10 - JLSS U-11 B Mogo 22.12. 12:45
DLSS 2009 - LSSS Daugavpils 22.12. 13:00
HK Tukums/Ozolnieki - Valmieras HK Tukums 22.12. 13:15
Pārdaugava/Prizma - DLSS Volvo SC 22.12. 13:15
Daugava - AKO/Mārupe Kurbads ledus halle 22.12. 13:30
SLRA Vilnius - Baltijas Vilki Ozo 22.12. 13:45
JLSS U-11 A - HS Mogo 09 Jelgava 22.12. 14:00
IHS/Prizma - Venta 2002 Volvo SC 22.12. 14:30
DLSS - HC Klaipeda Daugavpils 22.12. 14:45
LSSS - IHS/Prizma Liepāja 22.12. 15:00
JLSS - Brocēnu NBJSS Jelgava 22.12. 15:45
Pārdaugava 10 - Brocēnu NBJSS Volvo SC 22.12. 16:00
DLSS 2010 - Valmieras HK Daugavpils 22.12. 17:00
Venta 2002 - Talsu NSS/THK Ventspils 22.12. 17:30
Pārdaugava 09 - Mārupes HS Volvo SC 22.12. 17:45
Laima Juniors - HC Hockey Stars Mārupes Ledus Halle 22.12. 18:30