Prizma 10 - Liepājas SSS |
Volvo SC
|
2024-03-25 17:1525.03. 17:15 |
Ritvars Roberts Rudzītis
Viktors Hiršsons
|
Alise Ķierpe
|
|
|
Alise Ķierpe
|
|
|
|
|
|
Valmieras hokeja skola - Prizma 11 |
Valmiera
|
2024-03-26 18:4526.03. 18:45 |
Andis Šelders
Markuss Žukovskis
|
Aivis Grāvelsiņš
|
|
|
Aivis Grāvelsiņš
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - Prizma 07 |
Jelgava
|
2024-03-26 19:0026.03. 19:00 |
Raitis Briņecs
Uvis Bindulis
|
Santa Putilovska
|
|
|
Ilze Ābele
|
|
|
|
|
|
Prizma 10 - Daugavpils Sporta skola U-15 |
Volvo SC
|
2024-03-27 18:3027.03. 18:30 |
Viktors Hiršsons
Ritvars Roberts Rudzītis
|
Alise Ķierpe
|
|
|
Alise Ķierpe
|
|
|
|
|
|
HK Zemgale/LBTU - HK MOGO/LSPA |
Jelgava
|
2024-03-27 19:0027.03. 19:00 |
Jevgenijs Griškevičs
Gints Zviedrītis
|
Baiba Dzene
|
Dāvis Zunde
Agris Ozoliņš
|
Uvis Bindulis
Aigars Bumbieris
|
Ilze Ābele
|
Visvaldis Danenbergs
|
|
|
Olga Buša
Ģirts Ūdris
|
|
Lielbritānijas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase |
Volvo SC
|
2024-03-28 13:0028.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Kurbads - HS RĪGA 2008 |
Kurbads ledus halle
|
2024-03-28 15:4528.03. 15:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - HK Tukums |
Liepāja
|
2024-03-28 19:3028.03. 19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - Zibeņi |
Tukums
|
2024-03-29 11:0029.03. 11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - HK Tukums |
Tukums
|
2024-03-29 11:0029.03. 11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - Brocēni |
Tukums
|
2024-03-29 11:3029.03. 11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - Talsu NSS/THK |
Tukums
|
2024-03-29 11:3029.03. 11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HK Tukums |
Brocēni
|
2024-03-29 12:0029.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - HK Tukums |
Tukums
|
2024-03-29 12:0029.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Olaine Sarkanie - Zibeņi |
Tukums
|
2024-03-29 12:0029.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - Jelgavas LSS |
Tukums
|
2024-03-29 12:4529.03. 12:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - Talsu NSS/THK |
Tukums
|
2024-03-29 12:4529.03. 12:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - Prizma |
Liepāja
|
2024-03-29 13:0029.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Zemgale/LBTU - HK MOGO/LSPA |
Jelgava
|
2024-03-29 13:0029.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - HK Olaine Sarkanie |
Tukums
|
2024-03-29 13:1529.03. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zibeņi - HK Ventspils |
Tukums
|
2024-03-29 13:1529.03. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Tukums - Talsu NSS/THK |
Tukums
|
2024-03-29 13:4529.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - HK Olaine Sarkanie |
Tukums
|
2024-03-29 13:4529.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Latvijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase |
Volvo SC
|
2024-03-29 19:0029.03. 19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS RĪGA 2008 - Prizma 07 |
HH Rīga
|
2024-03-29 19:1529.03. 19:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HS Falcons |
Brocēni
|
2024-03-30 12:0030.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baltu Lūši 2015 - Ogres novada lāči |
Jēkabpils
|
2024-03-30 12:0030.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-9B - Baltu Lūši 2016 |
Jēkabpils
|
2024-03-30 12:0030.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Baltijas Vilki U9B - Laima |
Akropole
|
2024-03-30 12:0030.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ice Academy - Prizma 16 |
Akropole
|
2024-03-30 12:0030.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-12 - HS Grīziņkalns |
Daugavpils
|
2024-03-30 12:1530.03. 12:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepāja SSS - HK Ventspils |
Liepāja
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hockey Planet - HK Olaine Baltie |
Tukums
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepāja SSS Balti - HK Olaine |
Tukums
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valmieras hokeja skola zili - Baltu Lūši 2015 |
Jēkabpils
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ogres novada lāči - OGRE JUNIORS |
Jēkabpils
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prizma 16 - Laima |
Akropole
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Grīziņkalns - HS Kurbads |
Akropole
|
2024-03-30 12:3030.03. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hockey Planet - Liepāja SSS Balti |
Tukums
|
2024-03-30 13:0030.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils 2016 - HK Ozoli |
Tukums
|
2024-03-30 13:0030.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-9B - Baltu Lūši 2016 |
Jēkabpils
|
2024-03-30 13:0030.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Kurbads - HS Baltijas Vilki U9B |
Akropole
|
2024-03-30 13:0030.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Baltijas Vilki U9A - Brocēni |
Ventspils
|
2024-03-30 13:1530.03. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS Zaļie - Prizma 15 |
Ventspils
|
2024-03-30 13:1530.03. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Olaine Baltie - HK Olaine |
Tukums
|
2024-03-30 13:3030.03. 13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valmieras hokeja skola zili - Baltu Lūši 2016 |
Jēkabpils
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OGRE JUNIORS - Baltu Lūši 2015 |
Jēkabpils
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - HS Baltijas Vilki U9A |
Ventspils
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - Jelgavas LSS |
Ventspils
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Baltijas Vilki U9B - Prizma 16 |
Akropole
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ice Academy - HS Grīziņkalns |
Akropole
|
2024-03-30 13:4530.03. 13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ozoli - Hockey Planet |
Tukums
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Olaine - HK Ventspils 2016 |
Tukums
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-9B - OGRE JUNIORS |
Jēkabpils
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ogres novada lāči - Valmieras hokeja skola zili |
Jēkabpils
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS Zaļie - Prizma 15 |
Ventspils
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laima - HS Grīziņkalns |
Akropole
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ice Academy - HS Kurbads |
Akropole
|
2024-03-30 14:1530.03. 14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Olaine - BHC37 |
Olaines slidotava
|
2024-03-30 14:3030.03. 14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rēzeknes BJSS/Lūši - zili - HS Rīga 2015 Zili |
HH Rīga
|
2024-03-30 14:3030.03. 14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zibeņi - Daugavpils Sporta skola U-9A |
HH Rīga
|
2024-03-30 14:3030.03. 14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils 2016 - HK Olaine Baltie |
Tukums
|
2024-03-30 14:4530.03. 14:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepāja SSS Balti - HK Ozoli |
Tukums
|
2024-03-30 14:4530.03. 14:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-16 - HK Ventspils |
Daugavpils
|
2024-03-30 15:0030.03. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-9A - HS Falcons |
HH Rīga
|
2024-03-30 15:0030.03. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS RĪGA 2015 Balti - HS Rīga 2015 Zili |
HH Rīga
|
2024-03-30 15:0030.03. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - Prizma 15 |
Ventspils
|
2024-03-30 15:0030.03. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - HS Baltijas Vilki U9A |
Ventspils
|
2024-03-30 15:0030.03. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Falcons - Rēzeknes BJSS/Lūši - zili |
HH Rīga
|
2024-03-30 15:3030.03. 15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS Zaļie - Jelgavas LSS |
Ventspils
|
2024-03-30 15:3030.03. 15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HK Ventspils |
Ventspils
|
2024-03-30 15:3030.03. 15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-9A - HS RĪGA 2015 Balti |
HH Rīga
|
2024-03-30 16:1530.03. 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Rīga 2015 Zili - Zibeņi |
HH Rīga
|
2024-03-30 16:1530.03. 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS RĪGA 2015 Balti - HS Falcons |
HH Rīga
|
2024-03-30 16:4530.03. 16:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zibeņi - Rēzeknes BJSS/Lūši - zili |
HH Rīga
|
2024-03-30 16:4530.03. 16:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baltu Vilki - HC Žalgiris |
INBOX.LV
|
2024-03-31 31.03. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prizma - HS RĪGA |
Volvo SC
|
2024-03-31 11:1531.03. 11:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HS Kurbads |
Brocēni
|
2024-03-31 12:0031.03. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK MOGO/LSPA - HK Zemgale/LBTU |
Mogo ledus halle
|
2024-03-31 13:0031.03. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Latvijas sieviešu izlase - Slovākijas sieviešu izlase |
Volvo SC
|
2024-03-31 19:3031.03. 19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|