Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
HK Ozolnieki/Tukums - Baltie Vilki Tukums 15.10. 18:30 Ģirts Vasiļjevs Kitija Plasiņa Armands Baumanis
Raitis Briņecs
Rainers Grūbe
Prizma/IHS - HK Dinaburga Volvo SC 15.10. 19:00 Eduards Odiņš
Jevgēņijs Griškēvičs
Alīna Tentere Ričards Briedis
Vitālijs Vorona
Oskars Skarnelis
Armands Bedrītis
Edgars Kreicbergs Andris Dzenis Toms Bilderis
Pārdaugava/Prizma - HS Rīga 2003 Volvo SC 16.10. 16:15 Artūrs Artamonovs Ilze Medne Ričards Briedis
Vitālijs Vorona
Uldis Celmiņš
Oskars Skarnelis
Arnis Bērziņš
HS Rīga - HK Liepāja HH Rīga 17.10. 19:15 Juris Balodis
Andrejs Jakovļevs
Sanita Glāzniece Uldis Bušs
Edgars Ķuze
Vladimirs Kudrjavcevs
Ingars Kļaviņš
Andrejs Kovaļovs Mārtiņš Krontāls Karīna Raloveca
HS Rīga 2008 - Mārupes HS HH Rīga 19.10. 10:45 Agris Ozoliņš
Aleksandrs Germanovičs
Māris Gorbunovs Mārtiņš Pagodkins
LSSS - HS Mogo 07 Liepāja 19.10. 11:30 Sintija Čamane
Ojārs Greiers
Valdis Līguts Mārcis Veits Zigmunds Cīrulis
Kaunas/Klaipeda - LSSS Brocēni 19.10. 12:00 Nauris Upenieks Rihards Kļava Voldemārs Maslovskis
Vladimirs Šabaševs
Ralfs Krastiņš
HS Rīga 2007/08 - BHC 37 HH Rīga 19.10. 12:30 Aleksandrs Germanovičs
Agris Ozoliņš
Mārtiņš Pagodkins Māris Gorbunovs
HS Rīga 2005 - Daugava Mogo 19.10. 12:45 Edgars Ķuze Sanita Glāzniece Vitālijs Vorona
Oskars Zālītis
Aleksandrs Evins
HC Klaipeda - Ogre Juniors Ogre 19.10. 12:45 Mārtiņš Vītoliņš
Daniels Ķikāns
Iveta Bergmane Ēriks Evelons
Prizma/IHS - HS Rīga Volvo SC 19.10. 13:00 Eduards Odiņš
Gints Zviedrītis
Inga Pļaviņa Oļegs Kokins
Ričards Briedis
Ivars Plikšķis
Oskars Skarnelis
Arnis Bērziņš Jana Gerkena Toms Bilderis
Valmieras HK - Brocēnu NBJSS Valmiera 19.10. 13:15 Jānis Sproģis
Jurijs Suharevs
Jānis Ezergailis Toms Mencis
HK Liepāja - HK Olimp Liepāja 19.10. 14:00 Māris Locāns
Andrejs Kudrjašovs
Rita Muižniece Jānis Beķeris
Artūrs Gabaliņš
Vilnis Tūbelis
Ojārs Greiers
Mārcis Veits Valdis Līguts Zigmunds Cīrulis
Baltie Vilki - JLSS U-13 B INBOX.LV 19.10. 14:00 Uģis Znatnajs
Raivis Laipa
Dace Laipa Dace Laipa
HS Kurbads - Jūrmalas SS/EVHS Kurbads ledus halle 19.10. 14:15 Jānis Eglītis Anna Kudrjašova Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa
Vadims Urbāns
Mārupes HS - DLSS Mārupes Ledus Halle 19.10. 14:15 Jānis Pastars
Ingars Kļaviņš
Alīna Tentere Edgars Kreicbergs
HS Rīga 2009 - SLRA Vilnius HH Rīga 19.10. 14:15 Dans Beržanskis
Emīls Druseiks
Mārtiņš Pagodkins Māris Gorbunovs
Pirāti - DLSS Mogo 19.10. 15:00 Vitālijs Vorona Sanita Glāzniece Edgars Ķuze
Oskars Zālītis
Aleksandrs Evins
Prizma/Pārdaugava - HS Mogo 08 Volvo SC 19.10. 15:45 Jana Gerkena
Oskars Skarnelis
Inga Pļaviņa Arnis Bērziņš
HK Zemgale LLU - HK Dinaburga Jelgava 19.10. 16:00 Krišs Kupčus
Raivis Jučers
Agnese Ābele Armands Baumanis
Ģirts Vasiļjevs
Uvis Bindulis
Aivars Cimermanis
Monta Tomiņa Visvaldis Danenbergs Aigars Bumbieris
HS Rīga 2004 - JLSS HH Rīga 19.10. 16:00 Artūrs Artamonovs Māris Gorbunovs Dans Beržanskis
Emīls Druseiks
Mārtiņš Pagodkins
Ogre Juniors - HC Klaipeda Ogre 19.10. 17:00 Mārtiņš Vītoliņš
Daniels Ķikāns
Iveta Bergmane Ēriks Evelons
Jūrmalas SS - Kauno Baltu Ainiai Volvo SC 19.10. 17:00 Ņikita Nikolājevs
Ričards Briedis
Toms Bilderis Ivars Plikšķis
LSSS 2 - HS Kurbads Liepāja 19.10. 17:00 Nauris Upenieks
Ojārs Greiers
Rita Muižniece Valdis Līguts Zigmunds Cīrulis
HS Mogo 07/08 - Talsu NSS/THK Mogo 19.10. 17:15 Oskars Zālītis
Ingars Kļaviņš
Sanita Glāzniece Aleksandrs Evins
Pārdaugava 07 - JLSS U-13 A Volvo SC 19.10. 17:30 Jana Gerkena
Baiba Dzene
Inga Pļaviņa Arnis Bērziņš
HS Rīga 2010-1 - Mārupes HS HH Rīga 20.10. 11:15
Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2009 U11 Brocēni 20.10. 12:00
Ogre Juniors - HS Rīga 2010-2 Ogre 20.10. 12:00
Talsu NSS/THK - JLSS U-11 B Talsi 20.10. 12:00
Pārdaugava 10 - LSSS Volvo SC 20.10. 12:30
LSSS/HK Liepāja - Pārdaugava/Prizma Liepāja 20.10. 12:30
JLSS U-13 A - HC Klaipeda Jelgava 20.10. 12:45
Hockey Punks - LSSS 2 Ozo 20.10. 13:00
HS Rīga 2003 - Zemgale Juniors HH Rīga 20.10. 13:00
HS Kurbads - Valmieras HK Kurbads ledus halle 20.10. 13:15
IHS/Prizma - AKO/Mārupe Volvo SC 20.10. 13:15
DLSS - Pārdaugava 06 Daugavpils 20.10. 13:30
Daugava - DLSS Ogre 20.10. 13:45
JLSS U-11 A - Baltijas Vilki Jelgava 20.10. 14:30
BHC 37 - HK Tukums INBOX.LV 20.10. 14:30
LSSS - Sieviešu klubu izlase Liepāja 20.10. 15:00
Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK Volvo SC 20.10. 15:00
HS Kurbads - HK Venta 2002 Kurbads ledus halle 20.10. 15:30
IHS/Prizma - HS Rīga 2006 Volvo SC 20.10. 15:45
SLRA Vilnius - DLSS 2009 Viļņa 20.10. 16:00
HK Tukums/Ozolnieki - Ogre Juniors Tukums 20.10. 16:00
JLSS - HS Rīga 2007 Jelgava 20.10. 16:15
Prizma/Pārdaugava U10 - Valmieras HK Volvo SC 20.10. 17:00
Prizma/Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS Volvo SC 20.10. 17:30