25 |
HC Klaipēda - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-3030.09.2018. |
10:30 |
1:4 |
26 |
HK Tukums - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:00 |
3:4 PSM |
16 |
Brocēnu NBJSS 09 - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:00 |
2:6 |
17 |
Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:00 |
10:7 |
18 |
DLSS - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:00 |
8:1 |
22 |
LSSS - THK/Talsu NSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:15 |
6:3 |
28 |
HS Kurbads - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:30 |
4:7 |
23 |
JLSS U11 - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
13:00 |
4:1 |
27 |
Vilnius SLRA - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
13:15 |
2:6 |
19 |
Liepājas SSS - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
14:00 |
1:4 |
20 |
HSR 2008/09 - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-09-3030.09.2018. |
14:15 |
6:3 |
24 |
Ogre Juniors - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
15:20 |
3:1 |
15 |
Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
11:30 |
6:0 |
15 |
Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:30 |
2:13 |
16 |
DLSS - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
13:45 |
6:0 |
19 |
Pērkons - HK Venta 2002/Tukums |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
14:00 |
2:25 |
12 |
Pārdaugava 04 - HSR 2006 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
14:45 |
6:1 |
17 |
Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
15:00 |
2:3 PSM |
13 |
Pārdaugava 06 - HSR 2005 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
16:30 |
1:0 |
18 |
Ogre juniors - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
16:50 |
2:3 |
19 |
Pārdaugava - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
12:00 |
2:3 |
20 |
HK Dinaburga - Liepājas SSS |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-3030.09.2018. |
16:00 |
5:4 PL |