55 |
Mārupes HS - Pārdaugava 05 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Arēna Rīga
|
2019-10-0606.10.2019. |
10:00 |
1:3 |
17 |
JLSS - Kauno Baltu Ainiai |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:45 |
2:1 PSM |
23 |
Ogre Juniors - HS Rīga 2006 |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:15 |
1:2 |
18 |
Prizma/Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:15 |
4:2 |
21 |
DLSS - HK Tukums/Ozolnieki |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:30 |
11:4 |
20 |
Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2007 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:30 |
3:2 PSM |
25 |
IHS/Prizma - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:35 |
5:3 |
24 |
Pārdaugava 06 - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
14:30 |
8:2 |
27 |
DLSS 2009 - HS Rīga 2009 U11 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
11:45 |
2:1 PSM |
30 |
Brocēnu NBJSS - Baltijas Vilki |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:00 |
6:7 |
35 |
MHK Rīga 11 - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:00 |
1:6 |
31 |
LSSS 2 - HS Mogo 10 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:15 |
3:2 |
33 |
Prizma/Pārdaugava U10 - BHC 37 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:15 |
2:9 |
28 |
HS Mogo 09 - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
12:45 |
4:5 PSM |
29 |
Hockey Punks - HS Rīga 2010-2 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:00 |
2:3 PSM |
32 |
HS Kurbads - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:00 |
8:11 |
30 |
HK Venta 2002 - JLSS U-11 B |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:15 |
4:2 |
25 |
HS Rīga 2010-1 - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0606.10.2019. |
13:30 |
7:1 |
26 |
JLSS U-11 A - Pārdaugava 09 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
14:30 |
2:6 |
29 |
Mārupes HS - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
14:30 |
4:13 |
34 |
Ogre Juniors - DLSS 2010 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
15:30 |
12:4 |
32 |
Prizma/Pārdaugava - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
14:00 |
4:5 PSM |
20 |
Venta 2002 - DLSS |
2019/2020: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
15:15 |
6:1 |
19 |
LSSS/HK Liepāja - Daugava |
2019/2020: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
16:15 |
3:1 |
18 |
IHS/Prizma - Zemgale Juniors |
2019/2020: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0606.10.2019. |
17:00 |
2:1 |
26 |
HK Olimp - HK Zemgale LLU |
2019/2020: OHL
|
Arēna Rīga
|
2019-10-0606.10.2019. |
17:00 |
3:2 PL |