Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
Korejas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 0:10
Vācijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 4:5 PSM
Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 21:15 1:8
ASV izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 3:0
Kanādas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 7:1
Somijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 7:0
Korejas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 17:15 0:5
Vācijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 6:1
Somijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 2:3
Norvēģijas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 0:5
ASV izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 17:15 3:2 PL
Dānijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 3:0
ASV izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 13:1
Dānijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 3:1
Kanādas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 1:5
Latvijas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 13:15 3:1
Norvēģijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:9
Vācijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:2
Korejas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 0:3
Kanādas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 21:15 2:1 PL
Somijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 6:2
Kanādas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 3:0
Latvijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 21:15 1:0
Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ 17.05.2018. 21:15 3:2
4. DLSS - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 06.05.2018. 12:00 4:2
3. MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 06.05.2018. 14:45 4:2
253 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 06.05.2018. 16:00 2:4
5. DLSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 12.05.2018. 12:00 1:2
6. HSR 2003 - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 12.05.2018. 16:00
8. JLSS U-17 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 13.05.2018.
147 Liepājas SSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 13.05.2018. 13:00 3:9
7. MĀRUPE - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 13.05.2018. 14:45 3:0
100 HSR 06/07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 06.05.2018. 12:45 5:1
152 HK Venta 2002 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.05.2018. 13:15 1:9
153 Pārdaugava 07 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 06.05.2018. 13:45 0:8
99 Liepājas SSS - HS Mogo 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 12.05.2018. 13:00 4:7
156 Valmieras HK/BSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.05.2018. 18:30 8:3
130 SAULYS/HPA - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 10:45 2:10
154 HSR 2006 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 12:30 15:1
106 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 13.05.2018. 14:00 4:11
132 SAULYS/HPA - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 16:15 0:8
105 HS Mogo 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 16.05.2018. 17:15 2:3
4. Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 06.05.2018. 14:00 8:5
3. Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Mogo ledus halle 06.05.2018. 16:45 3:2
6. Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 12.05.2018. 13:15 4:3
5. Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 12.05.2018. 14:00 1:7
8. HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 14:00 7:2
7. Lido - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Kurbads ledus halle 13.05.2018. 15:30 5:2
13 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 07.05.2018. 20:20 0:3
2. Vācija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 22.08.2018. :
1. Latvija U-16 - Austrija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 22.08.2018. 19:30 11:2
4. Austrija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018.
3. Latvija U-16 - Vācija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018. 16:00 5:3
6. Vācija U-16 - Austrija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018.
5. Latvija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018. 11:00 4:8
1. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 31.08.2018. 19:15 6:5 PL
2. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 01.09.2018. 12:00 2:5
4. Prizma - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 12:15 4:8
5. Zemgale Juniors - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 15:00 0:4
6 Pārdaugava - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:15 2:0
8 Mārupe/Ako - Prizma 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 09.09.2018. 14:30 6:5 PL
9 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:2 PSM
7 HK Dinaburga - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 18:45 13:1
10 Prizma - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 12:15 2:7
11 Zemgale Juniors - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.09.2018. 13:00 2:3
12 Valmieras HK - Venta 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 16.09.2018. 13:50 1:5
13 Pārdaugava - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 15:00 2:5
15 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 12:00 7:5
14 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:4
16 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 14:00 1:6
17 HK Dinaburga - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:0
19 Pārdaugava - Prizma 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:00 2:3
20 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 16:00 5:4 PL
23 Prizma - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 12:15 1:8
22 HSR 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 15:00 5:4 PL
25 Valmieras HK - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 07.10.2018. 15:15 2:1 PL
29 Liepājas SSS - Prizma 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 14.10.2018. 14:15 8:1
27 Mārupe/Ako - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 14.10.2018. 14:25 3:1
28 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 17:00 4:2
33 Prizma - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 12:15
31 Mārupe/Ako - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 21.10.2018. 14:30
32 Liepājas SSS - Valmieras HK 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 21.10.2018. 17:00
30 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 18:45
7 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 01.09.2018. 12:00 0:29
4 HSR 2003 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 13:30 3:0
8 JLSS U-17 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 14:15 14:0
2 HK Venta 2002 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 14:30 11:2
3 HSR 2004 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 08.09.2018. 16:15 3:7
5 HC Klaipeda - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 17:00 2:9
1 Daugava/Sāga - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.09.2018. 17:45 4:1
9 Baltie Vilki - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 09:00 14:2
134 HC Klaipeda - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 14.09.2018. 17:30 3:8
6 Kauno BTA - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 14.09.2018. 19:00 4:3
14 DLSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 15.09.2018. 10:30 15:3
11 IHS/Pārdaugava - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.09.2018. 12:15 5:1
15 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 15.09.2018. 12:30 2:4
12 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 15.09.2018. 14:00 6:5
13 Baltie Vilki - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 15.09.2018. 14:00 5:2
10 Pirāti - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 15.09.2018. 16:15 3:0
17 Daugava/Sāga - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 17:45 4:2
16 Pērkons - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 20:00 1:13
25 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 12:15 0:12
18 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 22.09.2018. 13:15 3:6
21 HC Klaipeda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 22.09.2018. 14:04 2:22
23 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 17:05 0:8
19 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 22.09.2018. 18:00 7:3
24 JLSS U-17 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 18:15 15:4
49 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 23.09.2018. 14:15 4:7
30 DLSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 28.09.2018. 18:15 6:1
116 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 29.09.2018. 14:30 3:7
26 Pirāti - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.09.2018. 16:15 3:0
28 Pērkons - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 29.09.2018. 16:30 1:12
38 Pērkons - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 06.10.2018. 14:15 2:10
37 JLSS U-17 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 06.10.2018. 14:20 1:2
41 HC Klaipeda - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 15:30 1:11
39 IHS/Pārdaugava - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 15:45 18:0
42 Daugava/Sāga - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 06.10.2018. 16:45 4:0
46 LSSS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 13.10.2018. 12:19 1:5
44 HK Venta 2002 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 13.10.2018. 13:15 7:0
47 Baltie Vilki - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 13.10.2018. 14:00 1:3
48 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 13.10.2018. 17:30 2:12
45 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 13.10.2018. 18:00 5:6 PSM
40 Kauno BTA - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 14.10.2018. 12:00 4:1
53 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 20.10.2018. 14:45
56 JLSS U-17 - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 15:00
51 IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 15:45
55 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 20.10.2018. 15:45
122 Pirāti - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 20.10.2018. 16:15
54 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 20.10.2018. 17:25
7 HS MOGO 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 01.09.2018. 14:00 3:5
6 Brocēnu NBJSS 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 02.09.2018. 12:00 3:4
2 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 12:30 10:9
4 HS MOGO 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 12:45 0:8
5 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 13:00 0:7
1 HSR 2009 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 14:00 3:6
2 Mārupes HS/Zaļi - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 14:15 2:3
4 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 14:15 3:11
3 Pārdaugava 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 14:45 1:3
5 BHC 37 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 02.09.2018. 15:00 10:0
3 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 15:45 13:2
1 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 16:15 4:5
15 HC Klaipēda - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 16:30 5:12
10 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 11:00 3:5
12 HC Klaipēda - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 11:30 6:1
9 DLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 12:00 2:6
6 Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:30 0:W PSM
8 Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.09.2018. 12:30 17:5
9 LSSS - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 12:45 8:4
14 Vilnius SLRA - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 09.09.2018. 13:00 3:2
8 DLSS-1 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 14:30 8:2
10 JLSS U11 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 14:45 7:2
7 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 14:45 8:1
11 Ogre Juniors - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 15:20 6:4
62 LSSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 10.09.2018. 15:45 3:2
13 HK Tukums - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 12.09.2018. 17:45 1:7
14 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 12:00 3:11
20 Brocēnu NBJSS 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.09.2018. 12:00 2:6
18 Pārdaugava 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 12:15 2:0
13 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.09.2018. 12:45 2:33
11 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 13:15 9:4
17 Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 14:15 8:2
21 THK/Talsu NSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 14:15 7:5
19 BHC 37 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.09.2018. 14:30 1:2
16 HSR 2009 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 14:45 7:1
15 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:5 PSM
12 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 15:45 3:7
38 HC Klaipēda - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018. 18:00 4:2
25 HC Klaipēda - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018. 10:30 1:4
26 HK Tukums - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 30.09.2018. 12:00 3:4 PSM
16 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018. 12:00 2:6
17 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2018. 12:00 10:7
18 DLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 12:00 8:1
22 LSSS - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 12:15 6:3
28 HS Kurbads - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 12:30 4:7
23 JLSS U11 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 30.09.2018. 13:00 4:1
27 Vilnius SLRA - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018. 13:15 2:6
19 Liepājas SSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 14:00 1:4
20 HSR 2008/09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2018. 14:15 6:3
24 Ogre Juniors - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 15:20 3:1
35 HC Klaipēda - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 07.10.2018. 11:00 7:2
23 DLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 07.10.2018. 12:00 3:4
32 LSSS - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 07.10.2018. 12:15 2:5
22 HS MOGO 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 07.10.2018. 12:45 2:6
24 JLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2018. 12:45 9:7
30 THK/Talsu NSS - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 07.10.2018. 14:15 4:2
31 Mārupes HS/Zaļi - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 07.10.2018. 14:15 7:2
33 JLSS U11 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2018. 14:30 5:2
25 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 14:30 4:2
21 Mārupes HS/Balti - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 07.10.2018. 15:45 5:1
34 Ogre Juniors - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 07.10.2018. 15:50 6:2
29 Pārdaugava 08 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 16:30 7:1
30 HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2018. 11:45 3:4
36 DLSS-1 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2018. 12:00 4:3 PSM
39 HK Tukums - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 14.10.2018. 12:00 3:2
26 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2018. 12:00 10:5
28 Liepājas SSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 14.10.2018. 12:15 0:12
41 HS Kurbads - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2018. 12:30 6:4
40 Vilnius SLRA - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 14.10.2018. 12:45 2:0
29 Venta 2002 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 13:15 5:2
27 DLSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2018. 13:45 2:3 PSM
37 Ogre Juniors - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 14.10.2018. 15:20 0:4
45 Brocēnu NBJSS 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 12:00
47 DLSS-1 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 12:00
43 HS MOGO 08 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 21.10.2018. 12:45
31 JLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2018. 12:45
48 LSSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 13:00
34 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 13:35
35 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 13:45
46 THK/Talsu NSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 14:15
33 Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 15:30
44 BHC 37 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 21.10.2018. 15:45
32 Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 16:30
3 LSSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 02.09.2018. 10:00 6:7
3 HSR 2005 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 10:45 2:3
4 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 02.09.2018. 12:30 3:2
2 HK Venta 2002/Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 14:30 4:5 PSM
1 Ogre juniors - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 02.09.2018. 16:50 4:1
7 JLSS - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 13:00 4:5 PSM
6 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 13:00 2:3 PSM
5 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:15 1:3
8 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 14:30 2:4
5 Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:45 4:0
6 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 16:30 5:0
7 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:1
9 Ogre juniors - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 16:50 25:0
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 15.09.2018.
2 HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2018. 12:45 7:2
11 HK Venta 2002/Tukums - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 16.09.2018. 15:45 0:4
10 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 11:30 2:4
14 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 12:00 1:2
9 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:0
12 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 23.09.2018. 13:30 0:6
13 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 14:30 3:4
8 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 14:45 0:4
10 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 16:30 0:8
1 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 24.09.2018. 11:00 5:3
46 Sieviešu klubu izlase - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.09.2018. 16:30 7:1
15 Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018. 11:30 6:0
15 Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:30 2:13
16 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 13:45 6:0
19 Pērkons - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 14:00 2:25
12 Pārdaugava 04 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 14:45 6:1
17 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 15:00 2:3 PSM
13 Pārdaugava 06 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 16:30 1:0
18 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 16:50 2:3
18 HSR 2006 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 11:15 7:3
22 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.10.2018. 12:00 2:5
23 Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 07.10.2018. 12:00 3:2 PSM
24 Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 07.10.2018. 12:30 12:1
17 HSR 2005 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 13:00 4:1
20 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 07.10.2018. 13:15
21 LSSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 07.10.2018. 14:00 26:0
16 HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 07.10.2018. 15:15 3:2 PSM
20 Kurbads 05 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 12.10.2018. 16:30 1:2
23 Ozolnieki Juniors - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 14.10.2018. 11:00 6:2
25 Pārdaugava 05 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 12:00 1:2
28 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2018. 13:35 1:35
21 Pārdaugava 06 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 13:45 6:1
24 Kurbads 05 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2018. 14:00 0:6
29 HK Venta 2002/Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 15:00 6:3
26 Sieviešu klubu izlase - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 15:45 1:3
27 Ogre juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 14.10.2018. 16:50 8:0
25 HSR 2005 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2018. 10:15
32 Talsu NSS/THK - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 12:00
33 Brocēnu NBJSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 13:30
28 Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 14:30
30 LSSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 14:45
31 Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 15:10
34 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 15:30
27 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 17:00
2 HSR 06/07 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 10:00 4:1
5 Kauno BTA - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 11:00 4:3
3 HSR 2008 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 11:45 29:0
5 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 08.09.2018. 13:45 2:3
1 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.09.2018. 13:50 5:3
4 HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 08.09.2018. 15:30 7:4
1 HK Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 16:45 3:6
4 HS Mogo - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.09.2018. 18:30 1:9
6 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 10:00 7:5
10 HK Tukums/Ozo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2018. 13:00 6:5
10 Ogre juniors - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2018. 13:50 1:4
9 DLSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2018. 14:15 5:7
6 Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 14:30 4:7
7 Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 16:15 5:2
7 HS Mogo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2018. 16:15 2:6
9 Pārdaugava 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 18:00 2:3
15 Valmieras HK/BSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2018. 12:00 13:0
12 HK Tukums/Ozo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 29.09.2018. 12:00 3:4
14 Kauno BTA - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018. 12:00 11:0
14 LSSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 29.09.2018. 12:19 2:8
13 HS Mārupe Zaļi - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 13:45 8:3
11 HSR 06/07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2018. 14:00 4:3
13 HS Mārupe Balti - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 15:30 1:12
15 HS Mogo 07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 29.09.2018. 18:30 17:1
20 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 12:00 10:1
76 LSSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 06.10.2018. 12:15 0:4
16 HS Mogo 07 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 06.10.2018. 12:45 15:2
18 DLSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2018. 13:00 8:3
17 Kauno BTA - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 13:45 6:7
18 HS Mārupe Balti - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 06.10.2018. 14:15 1:15
20 Ogre juniors - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2018. 15:00 4:1
19 HSR 2008 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 06.10.2018. 15:30 9:4
16 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 18:00 3:4 PSM
24 Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 13.10.2018. 10:15 3:4 PSM
25 Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2018. 12:15 16:1
23 Pārdaugava 07 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2018. 14:00 10:3
22 HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 13.10.2018. 14:15 3:2 PSM
23 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 13.10.2018. 14:30 4:2
21 HK Venta 2002 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.10.2018. 15:30 3:4 PSM
22 HSR 2008 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2018. 15:30 2:1
24 HS Mogo - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 13.10.2018. 16:15 3:8
33 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.10.2018. 18:30
28 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 20.10.2018. 12:00
26 HS Mārupe Zaļi - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 20.10.2018. 14:15
34 HSR 2008 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 15:30
27 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 20.10.2018. 17:00
30 JLSS U-13 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 17:15
29 Prizma/Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 18:00
32 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 11:15
20 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 08.09.2018. 13:00 6:1
2 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.09.2018. 13:30 4:2
1. HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 08.09.2018. 15:00 7:1
3 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.09.2018. 19:00 2:0
4 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.09.2018. 19:00 3:2
5 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 12.09.2018. 19:30 4:5 PL
8 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 15.09.2018. 13:30 1:7
7 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 15.09.2018. 15:00 3:4
6 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 15.09.2018. 16:00 7:1
11 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.09.2018. 19:00 11:1
9 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.09.2018. 19:15 7:0
10 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.09.2018. 19:30 4:3 PSM
12 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.09.2018. 13:30 1:3
14 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 16:00 0:5
13 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 22.09.2018. 17:00 2:7
15 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 25.09.2018. 19:00 2:1
17 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 26.09.2018. 19:15 3:2 PL
18 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 29.09.2018. 13:30 5:4
21 HK Kurbads - HK Prizma 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 03.10.2018. 19:00 7:1
23 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 03.10.2018. 19:15 3:1
22 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 03.10.2018. 19:30 4:3
25 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 06.10.2018. 13:00 3:10
26 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 13:00 4:2
24 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 06.10.2018. 17:00 0:3
27 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 09.10.2018. 19:00 2:3
29 HK Lido - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 10.10.2018. 19:15 5:0
28 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 10.10.2018. 19:30 3:1
31 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 13.10.2018. 13:00 8:0
30 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 13.10.2018. 13:30 3:1
32 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 13.10.2018. 17:00 3:2
34 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.10.2018. 19:15 3:2
33 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 17.10.2018. 19:30 4:2
35 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 17.10.2018. 19:30 Atc.
36 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 13:00
37 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 13:00
38 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.10.2018. 13:30
6 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:00 4:3
7 BHC37 WildCats - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:00 7:5
2 HSR 2010 - 2 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:50 7:0
8 MHK Rīga - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:50 4:8
5 HK Tukums - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:00 1:9
10 HS Kurbads - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:00 0:7
4 Pārdaugava 10 - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:50 2:1
9 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:50 1:4
1 HS Kurbads - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 16:00 1:2 PSM
3 Mārupes HS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 06.10.2018. 16:00 3:4 PSM
1 Venta 2002 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:00 4:3
3 HSR 2010 - 1 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:00 3:0
2 Pārdaugava - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:50 11:0
7 BHC37 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:50 2:5
6 Ogre Juniors - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:00 9:0
10 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:00 0:7
4 HS Mogo 10 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:50 0:5
9 Valmieras HK/BSS - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:50 1:12
5 JLSS U-9 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 16:00 17:0
8 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2018. 16:00 8:3
11 HSR 2010 - 2 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00
12 Talsu NSS/THK - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00
13 Mārupes HS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50
14 MHK Rīga - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50
15 Pārdaugava 10 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00
16 DLSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00
17 HK Tukums - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50
18 HSR 2010 - 2 - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50
19 Liepājas SSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00
20 HS Kurbads - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00