22 |
HS Rīga 2010-2 - JLSS U-11 B |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2929.09.2019. |
10:15 |
4:3 |
23 |
HS Rīga 2010-1 - JLSS U-11 A |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2929.09.2019. |
11:45 |
5:3 |
23 |
Valmieras HK - HS Mogo 10 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:00 |
7:5 |
25 |
LSSS 2 - BHC 37 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:15 |
1:17 |
19 |
Baltijas Vilki - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:30 |
3:2 |
24 |
Pārdaugava 10 - HS Rīga 2009 U11 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:30 |
1:3 |
21 |
HS Mogo 09 - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:45 |
3:4 SO |
28 |
Ogre Juniors - MHK Rīga 11 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:30 |
12:2 |
20 |
Brocēnu NBJSS - DLSS 2009 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:45 |
3:11 |
24 |
HK Venta 2002 - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
14:15 |
5:6 SO |
26 |
HS Kurbads - DLSS 2010 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
15:30 |
13:4 |
27 |
Prizma/Pārdaugava U10 - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
15:30 |
13:2 |
14 |
Daugava - IHS/Prizma |
2019/2020: JAHL
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
11:00 |
1:8 |
15 |
Zemgale Juniors - Pārdaugava/Prizma |
2019/2020: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:00 |
6:1 |
17 |
DLSS - HS Rīga 2003 |
2019/2020: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:08 |
4:3 |
18 |
HC Klaipeda - Ogre Juniors |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
11:15 |
3:6 |
13 |
Talsu NSS/THK - HS Rīga 2007 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:00 |
9:2 |
14 |
Brocēnu NBJSS - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2929.09.2019. |
12:00 |
7:8 SO |
16 |
HS Kurbads - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:15 |
2:1 |
17 |
HS Rīga 2006 - HK Tukums/Ozolnieki |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:15 |
9:3 |
19 |
IHS/Prizma - Sieviešu klubu izlase |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:15 |
5:0 |
20 |
Valmieras HK - Pārdaugava 06 |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
13:45 |
7:6 SO |
16 |
Prizma/Pārdaugava 06 - Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
15:00 |
0:4 |
15 |
JLSS - Pārdaugava 05 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2929.09.2019. |
15:15 |
2:1 SO |