15 |
HS Rīga 2007/08 - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2828.09.2019. |
10:45 |
6:2 |
19 |
LSSS - HS Rīga 2008 |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
11:45 |
3:5 |
16 |
Kauno Baltu Ainiai - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Vilnius Arena
|
2019-09-2828.09.2019. |
12:00 |
1:7 |
15 |
HS Mogo 07 - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
12:45 |
2:9 |
18 |
BHC 37 - JLSS U-13 B |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
14:00 |
9:1 |
17 |
DLSS - HS Mogo 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
14:30 |
10:4 |
21 |
HS Mogo 07/08 - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
14:30 |
1:5 |
17 |
Ogre Juniors - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
15:00 |
6:0 |
22 |
HS Rīga 2009 - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2828.09.2019. |
15:45 |
11:0 |
16 |
JLSS U-13 A - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
15:45 |
1:3 |
20 |
HS Kurbads - Jūrmalas SS |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
16:15 |
9:2 |
23 |
Prizma/Pārdaugava - Baltie Vilki |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:00 |
2:10 |
18 |
Pārdaugava 07 - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:15 |
4:5 |
85 |
Ogre Juniors - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
12:45 |
9:2 |
18 |
HS Rīga - HK Kurbads |
2019/2020: OHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2828.09.2019. |
13:00 |
0:4 |
17 |
HK Liepāja - HK Zemgale LLU |
2019/2020: OHL
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
14:00 |
3:2 SO |
19 |
HK Dinaburga - HK MOGO |
2019/2020: OHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:00 |
1:4 |
20 |
HK Olimp - Prizma/IHS |
2019/2020: OHL
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:30 |
4:0 |
21 |
Jūrmalas SS/EVHS - DLSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
14:45 |
6:3 |
20 |
Venta 2002 - Daugava |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
15:45 |
7:1 |
22 |
LSSS - Pirāti |
2019/2020: LBJČH: U17
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:00 |
8:3 |
19 |
HK Ozolnieki/Tukums - JLSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
17:15 |
3:1 |
23 |
HS Kurbads - HS Rīga 2005 |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2828.09.2019. |
18:00 |
2:1 SO |