38 |
HSR 2008 - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2424.11.2018. |
10:45 |
11:0 |
35 |
Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-2424.11.2018. |
12:00 |
4:0 |
64 |
HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
14:15 |
1:9 |
61 |
DLSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
14:45 |
2:6 |
65 |
Valmieras HK/BSS - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
14:50 |
13:3 |
37 |
HSR 06/07 - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2424.11.2018. |
15:30 |
3:2 |
62 |
JLSS U-13 - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
16:15 |
2:3 |
36 |
HS Mogo - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
16:15 |
1:13 |
26 |
HS Mogo 10 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
11:00 |
1:4 |
27 |
Pārdaugava - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
11:00 |
3:0 |
28 |
JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
11:50 |
0:1 |
29 |
Venta 2002 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
11:50 |
3:4 |
30 |
LSSS B - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:00 |
0:34 |
31 |
Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:00 |
1:4 |
32 |
BHC37 - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:50 |
3:2 SO |
33 |
HS Mogo 10 - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:50 |
0:7 |
34 |
Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
15:00 |
4:3 |
35 |
HSR 2010 - 1 - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
15:00 |
26:1 |
90 |
LSSS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
LOC ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
12:45 |
14:1 |
93 |
HC Klaipeda - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:45 |
3:7 |
96 |
Baltie Vilki - HSR 2003 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
14:00 |
2:0 |
89 |
HK Venta 2002 - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
15:45 |
2:10 |
91 |
DLSS - Pirāti |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
16:30 |
6:2 |
92 |
IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
18:00 |
7:4 |
61 |
HS Rīga - Prizma/IHS |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:00 |
2:3 OT |
60 |
HK Lido - HK Liepāja |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
13:30 |
1:4 |
59 |
HK Kurbads - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Kurbads ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
15:00 |
5:2 |
87 |
BHC 37 - HC Klaipēda |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-11-2424.11.2018. |
18:00 |
5:4 SO |