15 |
HC Klaipeda - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Klaipēda
|
2019-09-2222.09.2019. |
|
3:5 |
13 |
HS Rīga 2009 U11 - HS Rīga 2010-1 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2222.09.2019. |
10:00 |
3:2 |
21 |
HS Rīga 2010-2 - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2222.09.2019. |
11:30 |
5:7 |
16 |
Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 09 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2222.09.2019. |
12:00 |
1:10 |
14 |
HS Mogo 09 - Pārdaugava 10 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
12:45 |
2:5 |
18 |
DLSS 2009 - Baltijas Vilki |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:00 |
4:3 |
15 |
Talsu NSS/THK - Hockey Punks |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:00 |
6:18 |
18 |
HK Tukums - Prizma/Pārdaugava U10 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:00 |
8:9 SO |
19 |
HS Mogo 10 - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
14:15 |
5:8 |
17 |
Mārupes HS - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
14:30 |
1:11 |
17 |
BHC 37 - Ogre Juniors |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
14:30 |
1:4 |
16 |
DLSS 2010 - MHK Rīga 11 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
15:00 |
10:2 |
20 |
JLSS U-11 B - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
15:15 |
4:5 |
13 |
Neman Grodno - IHS/Prizma |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
|
2019-09-2222.09.2019. |
|
Canc. |
9 |
Prizma/Pārdaugava 06 - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
12:30 |
2:3 SO |
14 |
Pārdaugava 06 - Sieviešu klubu izlase |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:15 |
13:1 |
10 |
Venta 2002 - Pārdaugava 05 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:15 |
2:1 SO |
12 |
Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:30 |
2:3 |
15 |
Ogre Juniors - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:45 |
1:2 |
12 |
HC Klaipeda - HK Tukums/Ozolnieki |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2222.09.2019. |
15:30 |
5:4 SO |
11 |
HS Rīga 2006 - DLSS |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2222.09.2019. |
15:45 |
8:2 |
72 |
Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2222.09.2019. |
09:30 |
7:6 SO |
12 |
Zemgale Juniors - AKO/Mārupe |
2019/2020: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:00 |
4:3 OT |
11 |
HS Rīga 2003 - Venta 2002 |
2019/2020: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:15 |
1:2 |
10 |
LSSS/HK Liepāja - DLSS |
2019/2020: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
13:45 |
4:3 OT |
13 |
Pārdaugava/Prizma - Daugava |
2019/2020: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-2222.09.2019. |
17:00 |
10:2 |