95 |
Brocēnu NJBSS - Liepājas SSS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Brocēnu sporta centrs
|
2017-11-1919.11.2017. |
12:00 |
5:4 SO |
96 |
Pērkons - DLSS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
12:45 |
2:5 |
100 |
Kauno BTA - Jūrmalas SS/EVHS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Brocēnu sporta centrs
|
2017-11-1919.11.2017. |
14:30 |
8:4 |
98 |
MĀRUPE - Venta 2002 |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Mārupes Ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
14:45 |
8:1 |
101 |
Daugava/Sāga - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:00 |
5:3 |
97 |
Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:10 |
5:8 |
102 |
HSR 2003 - IHS/Prizma |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
16:30 |
13:3 |
35 |
Prizma 07 - JLSS |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
12:00 |
2:3 SO |
56 |
Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
12:00 |
5:3 |
55 |
HK Ogre - HSR 2007 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
13:30 |
5:1 |
54 |
Pārdaugava 07 - SAULYS/HPA |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
13:45 |
0:4 |
37 |
HSR 06/07 - HK Tukums |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-11-1919.11.2017. |
14:00 |
3:4 |
36 |
HS Mogo 07 - HSR 2008 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:00 |
2:0 |
59 |
Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:30 |
10:1 |
58 |
HK Venta 2002 - JLSS U-13 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:45 |
3:2 |
28 |
Liepājas SSS - Lido |
2017/2018: 1.līga
|
LOC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
13:00 |
7:3 |
25 |
Mārupe/Ako - Venta 2002 |
2017/2018: 1.līga
|
Ozo ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
14:45 |
7:4 |
26 |
HK Dinaburga - Zemgale Juniors |
2017/2018: 1.līga
|
Daugavpils ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:00 |
3:4 |
27 |
Valmieras HK - HSR 2001 |
2017/2018: 1.līga
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:30 |
6:5 OT |
3. |
HK Kurbads - Šefīldas Steelers |
2017/2018: Kontinentālais Kauss: A grupa
|
Dānija
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:00 |
2:4 |
14 |
L&L/JLSS - Laima Juniors |
2017/2018: OBWIC: Regular games
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-11-1919.11.2017. |
15:30 |
3:4 SO |