Mareņa lieliskais sniegums atnes "Mogo" uzvaru pirmajā pusfināla mačā

Optibet hokeja līgas pusfinālsēriju ar uzvaru sācis hokeja klubs ''Mogo'', kas ar 4:3 pieveica HK ''Prizma''.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē izdevās atklāt HK ''Prizma'' komandai, ar precīzu metienu izceļoties Ērikam Biseniekam (0:1). Viesu prieki gan nebija ilgi, jo vien minūti vēlāk Saulietis panāca līdzsvaru uz tablo (1:1). Pēc gūtajiem vārtiem ''Mogo'' pārliecinoši pārņēma iniciatīvu, kas rezultējās vēl vienā vārtu guvumā trešdaļas beigās - Elviss Želubovskis otro reizi mačā lika Jānim Auziņam vilkt ripu ārā no saviem vārtiem (2:1).

Otrajā trešdaļā ar itin bīstamiem uzbrukumiem apmainījās abas komandas, taču veiksme bija ''Mogo'' sabiedrotā. Agra Saviela metiens no zilās līnijas lidoja vārtiem secen, taču ripa, atsitoties pret apmali, nonāca vārtu priekšā, kur to jau gaidīja Andris Siksnis (3:1). Pusotru minūti vēlāk gan ''Prizma'' izspēlēja teicamu pretuzbrukumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam - Henrijs Ančs bija bezspēcīgs pēc Kristapa Riekstiņa metiena zem vārtu pārliktņa (3:2).

''Mogo'' komandas spiediens uz Auziņa vārtiem pieauga, un brīžiem ''Prizmas'' vārtsargam nācās rādīt brīnumus, lai noturētu savu komandu spēlē. Trešās trešdaļas vidū savu vārdu teica Marenis, izrēķinoties ar pretinieku aizsardzību un pārspējot arī Auziņu (4:2). Tomēr ''Prizmai'' padošanās nebija prātā, un Riekstiņš guva savus otros vārtus mačā un atkal pietuvinot savu komandu (4:3).

Tas gan tā arī palika pēdējais vārtu guvums spēlē. Atlikušajā laikā vairāk iespēju bija ''Mogo'', tai skaitā izgājiens vienatnē pret Auziņu Marenim, taču ''Prizmas'' vārtsargs turpināja rādīt visu savu meistarību, vārtus vairs nezaudējot.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs parīt pulksten 19:15.

HK ''Mogo'' - HK ''Prizma'' 4:3 (2:1; 1:1; 1:1)

Vārti: 02:46 Bisenieks (Grīnbergs) 0:1, 03:58 Saulietis (Marenis) 1:1, 17:58 Želubovskis (Lipsbergs, Marenis) 2:1, 31:00 Siksnis (Saviels) 3:1, 32:31 Riekstiņš (Smirnovs) 3:2, 51:00 Marenis (Gricinskis, Želubovskis) 4:2, 52:18 Riekstiņš (Smirnovs) 4:3.
Soda minūtes: 8:20
Vārtsargi: Henrijs Ančs - Jānis Auziņš