Izslēgšanas mači sākas ar "Kurbads" uzvaru!

„Optibet” hokeja līgā sācies izslēgšanas spēļu turnīrs, un Latvijas čempionvienība „Kurbads” ar 4:0 sagrāva „Zemgali/LLU”. Sauso spēli „Kurbada” vārtos aizvadīja Uldis Čalpa.

Pagājušās sezonas finālistes „Kurbads” un „Zemgale/LLU” jau pirms regulārās sezonas beigām zināja, ka turnīra formāts tās šoreiz savedīs kopā vienā pusfināla pārī. „Kurbads” pēdējā kārtā nokārtoja sev otro vietu regulārajā sezonā un šodienas maču varēja aizvadīt savā laukumā.

„Kurbadam” vadībā izdevās izvirzīties 17. minūtē, kad no laukuma malas precīzi meta Edmunds Augstkalns, pārsteidzot Jelgavas komandas vārtsargu Rihardu Cimermani, kurš, šķiet, ripu pamanīja tikai metiena pēdējā fāzē. „Kurbadam” pēc tam izdevās lielisks otrā perioda sākums, realizējot vairākumu. Par to parūpējās komandu sezonas gaitā pastiprinājušais hokejists Mārtiņš Oskars Freimanis.

Savukārt 35. minūtē „Kurbads” savu pārsvaru nostiprināja ar vēl vieniem vārtiem vairākumā. Šoreiz lieliski nospēlēja Jānis Sprukts, kurš ieņēma pozīciju vārtu priekšā, pēc ilgstošas saspēles aiz vārtiem saņēma ripu un padeva to tālāk Mārtiņam Cipulim, kuram atlika vairs tikai trāpīt tukšā vārtu stūrī.

Otrā perioda beigās „Kurbads” uz laiciņu palika divu vīru mazākumā, taču „Zemgale/LLU” nespēja pārspēt „Kurbada” vārtsargu Uldi Čalpu, un tas nesanāca arī trešajā periodā. Jāpiezīmē gan, ka „Kurbads” pretiniekiem daudz uzbrukt neļāva un izdarīja divreiz vairāk metienu pa vārtiem (35:17), bet sešas sekundes pirms beigām Toms Hartmanis pielika mačam punktu, iemetot ceturto ripu Cimermaņa vārtos.

”Kurbads”-”Zemgale/LLU” 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Vārti: 16:08 Augstkalns (Sprukts) 1:0, 20:46 Freimanis (Gipters, Upītis) (vair.) 2:0, 34:48 Cipulis (Sprukts, Upītis) (vair.) 3:0, 59:54 Hartmanis (Homjakovs) 4:0
Metieni: 35:17
Vārtsargi: Uldis Čalpa – Rihards Cimermanis