Līdere "MOGO" pārliecinoši uzvar HS "Rīga"

Trešo reizi sezonas četrās spēlēs hokeja skolu "Rīga" pārspēja "Optibet" Latvijas hokeja līgas līdere "Mogo", kas šajā pēcpusdienā bija pārāka ar rezultātu 6:0.

"Rīga" jau otrajā minūtē pēc Gata Gricinska noraidījuma tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču to izniekoja, un "Mogo" jau perioda pirmajā pusē ieguva divu ripu pārsvaru. Vispirms sestajā minūtē ar lielisku piespēli izcēlās Deivids Sarkanis, izkārtojot Ronaldam Cinkam metienu tukšā stūrī (1:0), bet trīs minūtes vēlāk pats saņēma vēl labāku Rūdolfa Maslovska piespēli, ar ripu burtiski ieslidojot tukšos vārtos (2:0).

Spēles 18. minūtē komandas pirmo vairākumu realizēja Krišs Lipsbergs, pielabojot Elvisa Želubovska metienu. Tiesneši katram gadījumam devās pētīt, vai viesi nav neatļauti traucējuši vārtsargam, tomēr vārtu guvumu likumsakarīgi ieskaitīja (3:0). Otrā perioda sākumā Maslovskis panāca 4:0, bet pēdējā trešdaļā "Mogo" guva vēl divus vārtus (6:0).

Nākamo spēli "Mogo" aizvadīs trešdien, kad uzņems "Zemgali"/LLU, bet "Rīga" tajā pašā vakarā savā laukumā tiksies ar "Lido".

"Rīga" – "Mogo" 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
Vārti: 5:16 Cinks (Sarkanis, Siksnis) 0:1, 8:11 Sarkanis (Maslovskis, Bakanovs) 0:2, 17:35 Lipsbergs (Želubovskis, Pankevičs, vair.) 0:3, 23:00 Maslovskis (J. Ozoliņš, Sarkanis) 0:4, 51:58 Siksnis (K. Ozoliņš, Cinks) 0:5, 57:01 Gricinskis (Jass, Cinks) 0:6
Vārtsargi: Artūrs Šilovs (no 20:00 Rūdolfs Gusts Lazdiņš) – Renārs Kazanovs