HK "Kurbads" izcīna otro panākumu finālsērijā pār HK "Mogo"

Piektdien, 31.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas piektajā mačā savā laukumā ar 3:4 piekāpās HK Kurbads hokejistiem, līdz ar to rezultāts visā sērijā kļuva 3-2 Mogo labā. HK Kurbads vārtus guva Jānis Straupe, Edgars Brancis, Rihards Remiņš un Toms Bluks. HK Mogo - divi vārti Jāņa Ozoliņa kontā, vieni Elvisam Želubovskim.

Mogo hokejisti izvirzījās vadībā jau spēles pirmajā minūtē. Andris Siksnis spēcīgi meta pa Mārtiņa Raituma vārtiem, un pie vārtsarga atsistās ripas pirmais bija Jānis Ozoliņš - 1:0. 8.minūtē Kurbada uzbrucējs Jānis Straupe, metot no zilās līnijas, trāpīja pašā vārtu devītniekā, panākot izlīdzinājumu. 16.minūtē vadībā jau izvirzījās viesi  - vairākumā no vārtu priekšas precīzs metiens izdevās Edgaram Brancim.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē ogrēnieši guva trešos vārtus. Pēc Mogo hokejistu kļūdas Rihards Remiņš, izslidojot viens pret mājnieku vārtiem, pārspēja Henriju Anču.

Trešās trešdaļas sākumā Elviss Želubovskis samazināja rezultāta starpību - viņa metienu kritienā mēģināja apturēt Remiņš, ar nūju neveiksmīgi ievirzot ripu savos vārtos. Sākoties perioda pēdējai minūtei Toms Bluks no savas zonas ieslīdināja ripu jau tukšajos Mogo vārtos. Mājnieki vēl paguva nopelnīt soda metienu, ko realizēja Jānis Ozoliņš, tomē izglābt spēli vairs neizdevās - Kurbads izcīnīja uzvaru 4:3, bet rezultāts visā sērijā šobrīd ir 3-2 Mogo labā.

Latvijas čempionāta finālsērijas sestā spēle notiks pirmdien, 3.aprīlī Ogrē.

Latvijas hokeja Virslīgas finālsērija, 31. marts

HK "Mogo" - HK "Kurbads" 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Vārti: 00:58 J. Ozoliņš (Siksnis) 1:0, 07:31 J. Straupe 1:1, 14:15 Brancis (vair.) 1:2, 24:38 Remiņš (J. Straupe) 1:3, 44:07 Želubovskis (vair.) 2:3, 59:09 Bluks (Gipters, tukši vārti) 2:4, 59:29 J. Ozoliņš (soda metiens) 3:4.
Soda min: 6-14.

Metieni: 37-31
Vārtsargi: Henrijs Ančs (58:16-58:32, 58:51-60:00 tukši vārti) - Mārtiņš Raitums