HK "Kurbads" izšķirošajā finālmačā apspēlē HK "Mogo" un izcīna zelta medaļas

Trešdien, 5.aprīlī, HK Kurbads Latvijas virslīgas hokeja čempionāta finālsērijas izšķirošajā mačā ar 2:1 uzveica HK Mogo hokejistus, pirmo reizi izcīnot 1.vietu un zelta medaļas. Par vērtīgāko izslēgšanas spēļu hokejistu tika atzīts Toms Hartmanis.

Spēles pirmajā trešdaļā Mogo vārtsargs Renārs Kazanovs un viņa kolēģis Kurbada vārtos Mārtiņš Raitums atstāja savu cietokšņus neskartus.

Otrās trešdaļas 9.minūtē ogrēnieši pirmie izvirzījās vadībā. Toms Bluks vairākumā, slidojot aiz Mogo vārtiem, ieraudzīja spraugu starp vārtu stabu un Kazanovu, un pēc viņa metiena ripa, atsitusies pret vārtsarga kāju, ielidoja vārtos.

Trešā perioda 28.sekundē jau pats Bluks trāpījās ripas ceļā, kad Mogo izlīdzināja rezultātu. Pēc Edgara Kurmja  metiena ripa trāpīja pa Bluka kāju un ielidoja Kurbada vārtos - 1:1. Uzvaru nesošos vārtus Kurbads guva 3 minūtes pirms trešās trešdaļas beigām, kad Edgaram Brancim no burzmas vārtu priekšā  izdevās iemest ripu vārtos.

Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts hokeja kluba ''Kurbads'' uzbrucējs Toms Hartmanis.

HK ''Mogo'' - HK ''Kurbads'' 1:2

Vārti: 28:06 Bluks (Gipters) 0:1, 40:28 Kurmis (Mamonovs, Begovs) 1:1, 57:06 Brancis (Zabis, Upītis) 1:2
Soda min.: 6:2

Metieni: 31-34
Vārtsargi: Renārs Kazanovs - Mārtiņš Raitums
Sērijā: 3-4 (par uzvarētājiem kļūst ''Kurbads'')