HK "Kurbads" izcīna uzvaru pār HK "Mogo", būs septītā finālspēle

Pirmdien, 3.aprīlī, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas sestajā mačā izbraukumā ar 1:4 zaudēja HK Kurbads hokejistiem. Uzvara Kurbadam ļāva izlīdzināt rezultātu visā sērijā 3-3. Kurbads labā vārtus guva Toms Hartmanis, Juris Upītis, Toms Bluks un Aleksandrs Macijevskis. Mogo - Rustams Begovs.

HK Kurbads pirmos vārtus guva spēles 8.minūtē. Aleksandrs Macijevskis no labās malas atdeva precīzu piespēli Tomam Hartmanim, kurš izslidoja viens pret Henriju Anču un ar precīzu metienu izvirzīja mājniekus vadībā. Ogrēniešiem vajadzēja nepilnu pusminūti, lai gūtu otros vārtus - pēc Jura Upīša metiena Ančs nenoturēja ripu un rezultāts kļuva 2:0 Kurbada labā.

Trešos vārtus mājnieki guva otrā perioda beigās. Spēlējot vairākumā, ripa pēc Upīša metiena trāpīja pa Jāņa Ozoliņa nūju un, mainījusi virzienu, nonāca pie nepiesegta vārtu stūra, kur Toms Bluks Mogo vārtos iemeta trešo ripu. Pēc vārtu zaudējuma Anča vietu viesu vārtos ieņēma Renārs Kazanovs.

Trešajā trešdaļā vēl vienus vārtus mājniekiem guva Aleksandrs Macijevskis, bet vienīgos vartus Mogo labā guva Edgars Kurmis. Uzvara Kurbadam ļāva izlīdzināt rezultātu visā sērijā 3-3

Latvijas čempionāta finālsērijas izšķirošā septītā spēle notiks trešdien, 5.aprīlī Mogo hallē.

Latvijas hokeja virslīgas fināls, sestā spēle, 3. aprīlis

HK "Kurbads" – HK "Mogo" 4:1 (2:0; 1:0; 1:1)
Vārti: 7:58 Hartmanis (Macijevskis, Štāls) 1:0, 8:22 Upītis 2:0, 39:00 Bluks (Zabis, Upītis, vair.) 3:0, 52:56 Macijevskis (Štāls) 4:0, 53:50 Begovs (Lipsbergs, vair.) 4:1
Soda minūtes: 30:47
Metieni: 22:23
Vārtsargi: Raitums – Ančs (līdz 39:00), Kazanovs (no 39:00)