HK "Mogo" finālsērijas pirmajā mačā pārspēj HK "Kurbads"

Piektdien, 24.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas pirmajā mačā ar 3:1 uzvarēja HK Kurbads hokejistus. Mogo labā vārtus guva Rustams Begovs, Mārtiņš Oskars Freimanis un Andris Siksnis.

Kā jau pusfinālā vairākkārt bija pieredzēts, arī šoreiz lieliski Mogo vārtos darbojās Henrijs Ančs. No sava kolēģa neatpalika Kurbada vārtu vīrs Mārtiņš Raitums - pirmie vārti tika gūti tikai spēles 40.minūtē, kad Anču izdevās pārspēt Tomam Hartmanim. Tomēr trešajā periodā bija nospēlētas tikai 26 sekundes, kad Rustams Begovs pārspēja arī Raitumu un panāca izlīdzinājumu. Pēc septiņām minūtēm Mārtiņš Oskars Freimanis jau izvirzīja vadībā Mogo, bet spēles pēdējā minūtē, kad viesi bija nomainījuši Raitumu ar sesto laukuma spēlētāju, Andris Siksnis guva trešos vārtus - 3:1 HK Mogo uzvara, kas finālsērijā ļāva izvirzīties vadībā 1-0.

Latvijas virslīgas hokeja čempionāta finālsērijas otrā spēle notiks sestdien, 25.martā 16:10 Mogo hallē.

Latvijas hokeja Virslīgas finālsērija, 24. marts

HK "Mogo" - HK "Kurbads" 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Vārti: 39:08 Hartmanis (Bluks, Macijevskis) 0:1, 40:26 Begovs (Prūsis, Bullītis) 1:1, 47:25 Freimanis (Cinks) 2:1, 59:35 Siksnis (Ziemiņš) 3:1.
Metieni: 36-33
Soda minūtes: 6-16
Vārtsargi: Henrijs Ančs - Mārtiņš Raitums
Sērijā: 1-0 (līdz četrām uzvarām vadībā "Mogo")